Altın İğne RF (Scarlet S)

Altın iğne ile yenilenme vakti!

Klasik radyofrekans, dermatoloji ve kozmetoloji alanında uzun zamandır kullanılmaktadır. Gelişen teknolojinin de etkisiyle radyofrekans yöntemine iki yeni özellik eklendi.

Biri uygulamanın fraksiyonel hale getirilmesi (gücün yan yana bir çok noktadan cilde verilmesi), diğeri ise mikro iğneler ile cildin doğrudan içine enerji akımını veren yeni radyofrekans cihazlarıdır. Bu yeni teknoloji sayesinde, mikro iğneler ile uygulanan radyofrekans cihazının akım ünitesi, cildin dermis denen orta tabakasına ulaşır. Bu yöntemde, kullanılan teknoloji ile akım iğne ucundan verilir. Bu durum, az hasar ile daha çok başarı olanağı sağlar.

Fraksiyonel radyofrekans uygulama alanları:

Fraksiyonel radyofrekans uygulama alanları şu şekilde sıralanabilir;
Kırışıklık tedavisinde
Sivilce izlerinin tedavisinde
Leke tedavisinde

Scarlet S Lazer

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Bu mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme süreci başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri (sivilce izlerine bağlı çukurların dolması), yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

WhatsApp Logo WhatsApp 7/24 ile iletişime geçmek için tıklayın.
Araç çubuğuna atla