El Gençleştirme İşlemleri

Genç görünmenin ikinci adımı…

Yüzden sonra kişinin yaşını en fazla belli eden organ, ellerdir. Yaş aldıkça elin üst bölümündeki cilt incelir, damarlar belirginleşir ve ciltte lekeler belirmeye başlar. El gençleştirme işlemleriyle bu durumun önüne geçilebilir.

El gençleştirme işlemleri nelerdir?

Bu işlemlerde hedef, cilt altı dokusunu yeniden yapılandırmak, cildin kalitesini arttırmak ve yaşla oluşan cilt lekelerini tedavi etmektir. Yağ enjeksiyonları: El sırtındaki incelmiş deriyi dolgunlaştırmak için yapılan dolgu amaçlı uygulamadır. Saf hyaluronic asit uygulaması: Cilde yoğun nem verme amacıyla yapılır. PRP uygulamaları: Cilde canlılık ve parlaklık katmak için yapılır. Kimyasal Peeling: Soyma ve abrazyon leke tedavisi için kullanılan bir yöntemdir.

El gençleştirme uygulamaları nasıl yapılır?

Yukarıda anlatılan leke tedavileri, yoğun nem ve canlandırma yöntemleri klinikte uygulanabilir, ancak yağ enjeksiyonları ameliyathane ortamında ve lokal anestezi/ sedasyon altında gerçekleşir.

El gençleştirme işlemleri ne kadar sürmektedir?

Yağ enjeksiyonları: Ortalama 1 saat Kinikte gerçekleştirilen leke tedavileri: PRP vb. Uygulamalar, ortalama 30-40 dakika..

WhatsApp Logo WhatsApp 7/24 ile iletişime geçmek için tıklayın.
Araç çubuğuna atla