Mezoterapi

Yepyeni ve ışıl ışıl bir cilt…

Dış etkenlerden dolayı vücudunuzda gerçekleşen cilt bozulmalarından hızlı bir şekilde kurtulup muhteşem bir cilde sahip olmaya hazırlanın ve mezoterapiye merhaba deyin.
Mezoterapi uygulamalarında vitaminler, mineraller enzimler, homeopatik ilaçlar ve aminoasitlerden oluşan karışım, mikro enjeksiyon tekniğiyle cilt ve cilt altına (dermise) uygulanır. Bu yöntemle cilt yenilenir, nemlenir ve kırışıklıkların görünümünde azalma gözlenir. Ayrıca bu tedavi, leke tedavisini destekleyici yardımcı bir uygulamadır.

Mezoterapi cilt dışındaki uygulama alanları

Selülit tedavisi için bu uygulamayla yağ dokusu parçalanarak, kan dolaşımı hızlandırılır. Bölgesel incelme: Uygulama sırasında uygulanan karışım yağ hücrelerini parçalar ve daha fazla yağ yakımına yardımcı olur.

Saç mezoterapisi

Saçlarınızla barışmak için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulanan karışım, içerdiği mineral ve vitaminler sayesinde saç köklerini besler, güçlendirir ve canlandırır.

Mezoterapi Uygulamaları

Mezoterapi seans süresi, uygulama alanına göre değişir. Tedavide sonuç alabilmek için kaç seans yapılacağı doktor tarafından karar verilir.

WhatsApp Logo WhatsApp 7/24 ile iletişime geçmek için tıklayın.
Araç çubuğuna atla